Tvaru tik medvilnė ir linas? Nagi c’mon!!

Tvarumo tema, taip – ir mada, ir būtinybė šiandien. Ir svarbu, ir nervina, netgi užkniso jau. Dėliojant savo šiandienos mintis prie kavos apie drabužius ir jausenas – gimė tekstas apie mano tiesas (ir vertybes, kai kuriuose punktuose, netgi) tvarumo tema. Skaitau darsyk – ir tikiu toliau.

𝐓𝐕𝐀𝐑𝐔 yra kokybiška – vadinasi galėsi nešioti drabužį ilgai. Man tai minimum 3 metai, o dar geriau 5 ir daugiau.

𝐓𝐕𝐀𝐑𝐔 yra universalu – vadinasi galima pritaikyti drabužį įvairiausioms progoms ir gyvenimo situacijoms. Aplankoo laisvė, kai gali lengvai derinti ir nesukti sau galvos įsitikinimais, kad jei su suknele eini i darbą – negali eiti į vestuves ir atvirkščiai.

𝐓𝐕𝐀𝐑𝐔 yra žinoti ką turi spintoje. Tvaru yra skirti tam laiko.

𝐓𝐕𝐀𝐑𝐔 yra rinktis tik tai, kas yra 100 proc. Tavo ir Tau patinka, nes tai reiškia, kad nešiosi tai ką turi ir jausies cool. Ne tada, kai sukūdėsi ir tilpsi į tą suknelę (kuri graži be proto, bet kabo, nes spaudžia ir…pati pasisakyk kodėl kabo), o šiandien!

𝐓𝐕𝐀𝐑𝐔 yra prisitaikyti drabužius sau. Nevisad galime parduotuvėje rasti sau super tinkantį, nes esame visos skirtingos (kas yra NOR-MA-LU!!!) Patikėkite, užsakymai www.essu.eu ir studijoje tai patvirtina jau 10 metų! Tad jei randam – galime prisitaikyti pačios arba drabužių taisykloje. Patrumpinti, nuardyti kišenę ar prisiūti, suimti kažka – menkas reikalas. Tai pailgina drabužio gyvenimą. Taip, reik “pasitampyt”, bet juk nori madingai tvariau?! Jei nešiosi dėl to ilgiau, jei jausies kaip kad TAVO rūbas – verta! Nes taip, nuo mažų dalykų spindi akys. Ir mes nusipelnėme savo kūno laisvės ir savasties ne tik aplinkoje, bet ir drabužiuose.

𝐓𝐕𝐀𝐑𝐔 yra leisti sau būti savimi. Jei tau patinka mėlyna spalva ir turi 3 tokias sukneles, kurias myli ir neišlipi – tai kam barti save ir bandyti įgrūst savo sielą į kitą spalvą, nes visi sako “ir vėl juodaa?!?” TAIP – ir ką??? Pilna spinta suknelių, o nešioji vistiek tas 3.

𝐓𝐕𝐀𝐑𝐔 yra neskubėti pirkti ir neskandinti savo liūdesio parduotuvių kabinose.

𝐓𝐕𝐀𝐑𝐔 yra atsikabinti nuo savo vertės pririšimo prie vardinių rankinių ar daiktų (pirkti žinoma! Bet kai tikrai susivoki, kad aaaaa kaip nori, kaip patinka, kaip priderinsi, kaip patogu bus ir pan. O čia jau reikia drąsos ir atvirumo su savimi: ar tikrai nori, ar va “meluoji ir neraudonuoji”.

𝐓𝐕𝐀𝐑𝐔 yra ne medvilnė ir linas – tvaru yra draugystė su savimi: jausti, ką jauti, išgyventi, ką išgyveni, nesislėpti, o keisti arba priimti tai, kad tavo spintoje gyvena jau 3 pilka suknelė. Ir tai yra SUPER! Nes tai absoliuti autentiška TU ir tau nereikia turėti gėlėtų ar dryžuotų, ar kreminių tik dėl to, kad…na pati žinai..

Ir “mažiau pirkti”, “mažiau daiktų” tiesiog ateis savaime. O gal ir daugiau daiktų, kas žino – svarbu tik tiek, kad viskas ką turi gyventų gyvenimą kartu su tavimi. Nes jei nenešioji – tai kam turi?

_________

Jei tai, ką nešiosi ilgai rasi www.essu.eu – labai faina, mums bus laimė atsirasti Tavo #veikiantispinta. Jei rasi kitur – siunčiam laisvės jausmą įsigyti tai, kas Tavo!

ESSU | Eglė