Visada pasiruošus arba 3 budinčios suknelės visiems atvejams.

Manęs dažnai klausia, kaip man pavyksta visada turėti ką apsirengti ir keliauti su tiek mažai daiktų.  Tas tiesa, aš tikrai galiu turėti nedaug daiktų, dažnai tik 1-2 sukneles, kurios mane  gali puošti ištisą savaitę. Prisipažinsiu, dažnai net turiu didelį norą pasidaryti challengą ir surengti savo kūrybiškumui mini egzaminą ” pasiimk mažiau ir išsisuk” 🙂
ca8d9ca055035d7122964c00adc8fba8Šiame įraše noriu pasidalinti su Jumis tais tips’n’tricks, kuriais aš vadovaujuosi bei parodyti man puikiai pasiteisinusias universalias  ESSU sukneles, kurias lengvai naudoju ir kaip tunikas, ir net kaip palaidines. Bet prieš tai, man įdomu “pakrapštyti” nepatogią temą apie tai, o kodėl Tau kelia susirūpinimą (ar net siaubą!) kaip galima išvažiuot savaitei su 2 suknelėm. Pati esu praėjusį šį minčių šiukšyną: tai kaip aš eisiu vakarieniauti, reikia pasipuošt. O jei važiuosime dviračiais – tai reik ir šortų, batų. O jei eisime vakare pasivaikščioti ir fotografuosimės? Tai bet vien mano kosmetinė užima pusę krepšio. Nee, negaliu nepasiimt plaukų lako ir želė. Ir šampūnas man tinka tik šitas. Tau gerai, Tau paprasta susitvarkyt su plaukais – o mano… O geriausias – tai vistiek mašinoje yra vietos, galiu nors ir 50 drabužių derinių pasiimt – valgyt tai neprašo. Valgyt tai tikrai neprašo, bet lagamino sunkumas ir visas kokstai energetinis svoris tikrai kabo real ant tavo (biednos!) galvos.  O kiek nerimo, kai reikia viską susikraut. O jei greitai?! Ir iš smagaus gyvenimo nuotykio su naujais patyrimais, kai, pakeitusi aplinką galėtum saujomis semti įkvėpimą, pasipildymą, atsinaujimą, požiūrio praplėtimą, pažiūrėjimą į viską kitomis akimis, atitrūkimą, restartą – gauni ką?…stresą, nervus ir skaudančią nugarą iš skubėjimo ir nerimo.
Viso to kažkaip išmokau išvengti suprasdama, kad man tai kelia stresą ir ką aš galiu padaryti, kad to streso išvengčiau. Mano atveju – tiesiog skirti laiko peržiūrėti savo spintą, planuoti ir maximaliai supaprastinti  (bet jokiu būdu ne suprastinti!!!) savo derinius. Man tai buvo atradimas ir aš nuoširdžiai noriu pasidalinti šiais atradimais ir mintimis, galbūt tai Jus taip pat įkvėps supaprastinti savo suknelių derinių eilutes ar apsiperkant parduotuvėje kitaip pažiūrėti į daiktus, kuriuos ketinate įsigyti. Pradedam – štai čia mano TOP3.

#1 Suknelė EVERYDAY.
Ši suknelė todėl irIMG_20170811_225505_336 buvo pavadinta kasdienos suknele, nes buvo laikas, kai real nešiojau ją kiekvieną dieną.  Jos atsiradimo tikslas ir mintis – sudėlioti tokią suknelę, kuri būtų laisva, lengvai derinama prie kitų drabužių, kad būtų lengvai paverčiama šventine, bet tuo pačiu tiktų elementariam kasdieniniam naudojimui, kad ir į darbą.  Everyday suknelę nešioju su juodomis ir spalvotomis tamprėmis bei kedukais ar laiveliais – taip sudėliodama patogius derinius kasdienai. Ji taip pat smagiai atrodo kaip tunika su mėgiamais džinsais. Taip, nustebsite, kad tikrai galite pabandyti nešioti suknelę kartu su džinsais!  Šventei ar teatro premjerai, užteks tik delninės ir auštakulnių – ji virs paprastu  ir elegantišku vakariniu deriniu. O ko daugiau ir 0758-Essu_tereikia, kad pataikytum į vakarėlio temą: ne per daug išsipusčiusi, ne per daug paprasta – tiesiai į dešimtuką. O dar įsivaizduok, kaip pridengusi savo pal0390-Essu_eistus plaukus skrybėle ar sportine kepuraite ir, įsispysusi į basutes ar baltus kedukus, lėtai pėdinsi jūros pakrante. Arba sėdėsi jachtoj. Arba patogiai keliausi Italijos miesto gatvelėmis. Ir taip! – tai nuostabios galimybės su paprasta EVERYDAY suknele.

#2 Sukenlė LIFE .
IMG_20190530_211030_094tikra Everyday suknelės sesė dvynė. Tik nemonozigotinė 🙂 Tai reiškia, kad yra tokia pati universali, tik visiškai kitokia. Paprasta, trikotažinių marškinėlių tipo, tiesaus silueto, kokybiško audinio, pailginta ir su skeltuku šone. Subtilaus kitoniškumo jai suteikia skirtingi rankovių ilgiai.  Ir žinoma ki-še-nės! Ji tinka į darbą biure, nes lengvai derinama su švarkeliu, biuro bateliais ir, netgi, pėdkelnėmis. Atvėsus – su storesnėmis, aulinukais ir kardiganu – bingo! Su kedukais ir skrybėlaite – į pležą. Su džinsiniu švarkeliu ir basutėmis (ir su keletu draugių!) tiks jaukiai kavos popietei mieste ar romantiškai išvykai į kiną.  Ši LIFE suknelė buvo mano  2019 m. vasaros TOP TOP viršūnėje – nuolat ją nešiojau tiek atostogose, tiek darbuose ar susitikimuose.

#3 Suknelė VIVA.
2019 04 Essu_34_KRETA_royaltaip ir kviečia švęsti gyvenimą – viva la vida! Tai suknelė, kuri kaip ir kitos, lengvai derinama ir su tamprėmis, ir su džinsais. Su kedukais, inkariukais, basutėmis, pležo šlepetėmis. Keičiant avalynę ar rankines, VIVA suknelė lengvai galės gyventi gyvenimą kartu su Jumis, t.y. būti lengvai pritaikoma prie daugelio Jūsų gyvenimo akimirkų ir nuotykių: kelionių, išvykų, pasivaikščiojimų, pležų, gimtadienio švenčių ar penktadienių biure.

Visos šios trys suknelės yra labai panašios, nes jas vienija pagrindinis ESSU suknelių bruožas – jos yra laisvo kirpimo ir krentančios, tokios, kokias aš pati labai mėgstu ir nešioju visomis progomis. Jas visas tris beveik visada galima rasti mano kelionių lagaminėlyje (tokiame mažame). Jos yra mano gelbėtojos ir padėjėjos, kad jausčiausi patogiai, kad jausčiausi suderintai (stilingai pabijojau rašyti…) ir nesukčiau sau galvos nei dėl to ką apsirengti, nei dėl to, kad nepakeliu savo kelionių krepšio. Daugiau nuotraukų iš gyvenimo su šiomis suknelėmis visada yra pasiekiama FB arba IG.
IMG_20190604_104041_000
O štai čia, mano 1 kelionės krepšio pavyzdys. Su juo galeciau išsiversti 14 dienų!!!  Tikrai taip! Šiaip aukštakulnių neimu, bet šįkart įtraukiau (su mintim, kad suplanuotas vakarėlis). Kai deduos daiktus, visuomet galvoju ar spalviškai jie derės, kai pradėsiu juos kaitalioti tarpusavyje. Dažnokai dėl to tenka išvengti gražių raštų ar spalvų – jų atsisakau. Ne, ne spintoje, o toje išvykoje, kad tiesiog mažiau reiktų sukti galvą dėl drabužių ir derinimo.  Visad įsimetu kokius ryškius ar didelius auskarus (jie tikrai užima mažai vietos, galima įsimesti net keletą) – kas lengvai pagyvina ar net pakeičia derinio nuotaiką.

Taigi pradedam. Reikia susidėti:
2 suknelės kasdienai: LIFE suknelė + VIVA suknelė
2 tamprės prie suknelių ir mankštai: juodos tamprės + margos tamprės
2 maikutės: 1 ant petnešėlių (miegui arba “po apačia”, jei vėsiau),  1 su rankovytėmis mankštai 

2 batai : balti conversai, kulniukai
Aksesuarai: skrybėlė ar kepuraitė su snapeliu, 1-2 didesni/puošnesni auskarai, maudymkė
Rankinės: kuprinė ar rankinė su kuria “važiuoju” ir  joje 1 delnine/kosmetine + juodas sporto maišelis
Pastaba: NESIDĖTI (nes tai bus ant manes, vadinasi nekišam i kelionės krepšį):
Džemperis + EVERYDAY suknelė+džinsai+juo
di kedukai

Įdomu tai, kad visad keliauju su 4 “rankinukais” 🙂 Lagaminėlis ar kelionių krepšys, mano 1 “einamoji rankinė ar kuprinė ir joje delninė bei sportinis maišelis.  Delninę renkuosi minkštą, kad keliaujant galėčiau ją naudoti kaip kosmetinę. Radau nuostabią pas Essu bičiulę VISINGA Accsessories. Atvykus, visas priemones išsikraunu palieku vonioje ar lentynoje ir vualia – turiu delninę. Mano ji mažoji delninė dar turi ploną rankenėlę, tai lengva ją paversti rankine per petį! Kuprinės/rankinės (su kuria keliauju) dugne turiu tą mažutį sporto maišelį (kur mokykloje vaikai naudoja per fizinio lavinimo pamokas) – jis užima itin mažai vietos, bet jį lengva panaudoti einant apsipirkti, keliaujant į ekskursiją, pležą ar planuotą/neplanuotą mankštą ar važiavimą dviračiais.

Iš   to, ką susidėjau – sudėliojau 10 skirtingų derinių. Keletą derinių kartosiu ir tai leis man 14 dienų nesukti sau galvos dėl drabužių.
1. EVERYDAY juoda suknelė+džinsai+juodi kedukai (Monochrome look – visad pasiteisina)
2. EVERYDAY juoda suknelė +balti conversai (balta spalva daro stebuklus!)
3. VIVA khaki suknelė + balti conversai
4. EVERYDAY juoda suknelė + juodos tampres +balti conversai (monochrome look + balta spalva = jėga!)
5. LIFE t.mėlyna suknelė + balti conversai
6. LIFE t.mėlyna suknelė + margos tampres + balti conversai (Margos taprės pagyvins net ir tamsiausią derinį)
7. EVERYDAY juoda suknelė + juodos tampres + juodi kedukai
8. SIMPLE marškinėliai + džinsai + juodi kedukai
9. Džemperis + džinsai + balti conversai
10. Mankštai: juodos tamprės (arba margos) + marškinėliai  + pėdutės
11. Miegui: palaidinė ant petnešėlių
12. Vakarėliui: EVERYDAY suknelė + masyvesni auskarai su kutais + aukštakulniai
13. Maudynėms: maudymukas + delninė arba sporto krepšelis

Į išvykas nesivežu lygintuvo. Pirmiausia – renkuosi drabužius, kurie nesilamdo, arba lamdosi tin mažai. Antriausia – lygintuvas dažnai būna ten, kur važiuoju (paklausiu). Ir trečiausia (šitas išvis supertubo!) – vežuosi purškiklį lyginimui, t.y. išpurški rūbą, pakabini ir jis išsilygina pats. Daugiau apie Malaleuca produktus FB grupėje ČIA. Taip pat įsimetu Malaleuca prespot demių valiklio buteliuką (atrodo kaip lūpų dažų tūtelė!) – pačios žinot kam 🙂

Su tokiu kelionės krepšiu ramiai galėčiau būt, nes yra viskas kasdienai, turėsiu ką apsirengti, jei norėsis pasimankštinti ar užsiimti aktyvia veikla (planuota ar neplanuota). Turėsiu kuo pasipuošti ir atrodyti subtiliai (suknelė tikrai gali būti paprasta – juk žaviu tai aš pati!) vakarėlyje, teatre ar priėmime. O jei dienos ramios, tingios – aš tiesiog mėgausiuosi minimaliu “outfitu” – maudymuku vandenyje arba nuogumu miegamąjame.

Dar svarbus dalykas – aš tikrai nesakau, ir neagituoju, kad nieko su savimi imti nereikia  (!) ir kad nevalia pasiimti savo mėgstamo plaukų šampūno ar 10 suknelių! Aš tik kviečiu stabtelti, pagalvoti ir paieškoti savo tips’n’tricks, kaip galima būtų susimažinti sau (ir kitiems!) rūpečio dėl susiruošimų išvykoms (čia galima pamatuoti, kiek spontaiški galite būti, kad pačiupti laimingas akimirkas ir netikėtas keliones ar išvykas!!!), dėl galvos skausmo paskutinę minutę lakstant po parduotuves, nes dar kažko reik į lagaminą ir rinktis daiktus, pagalvojant kiek ir kaip daug jie gali su Jumis gyventi, t.y. būti pritaikomi ir naudojami realiame gyvenime, kiek derinių galėsite su jais sukurti (o tai reiškia, mažesnį Jūsų kelionės ar išvykos krepšį!)

Būkime draugystėje su savimi!
Ir savo spinta.

Eglė | Essu

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *